Svatební focení

SVATBA

„Jsem fotografka s romantickou duší z Tršic u Olomouce. Na svatbách se snažím být nenápadným pozorovatelem, který zachytí všechny důležité okamžiky. Poradím si s portréty početné skupiny svatebčanů. Vykouzlím jedinečné novomanželské snímky, ale nezapomenu ani na fotku babiček či dětí. Svatba není jen o perfektních portrétech, ale i o momentkách, kterými se vždy snažím obohatit vaše album! Ať už jsou to dojaté maminky s lesklýma očima, hluboké vrásky ve tváři dědečka, mlsající skotačící děti, výbuchy smíchu nebo vlající sukně při divokém tanci.“

CENA

Obřad

obřad, skupinky, novomanželské portréty

150 fotografií v el. podobě

5 000 Kč

Celodenní focení

od příprav po 1. tanec nebo portréty při západu slunce

500 fotografií v el. podobě

12 000 Kč


Lokalita

Morava a Slezsko – primárně Olomoucký kraj; dále i Moravskoslezský, Zlínský, Jihomoravský kraj

Co získáte?

Cca 150/500 ks (dle vybraného balíčku) upravených fotografií v elektronické podobě ve dvojí kvalitě – ve vysoké vhodné pro tisk a ve zmenšené vhodné pro e-mail a web. Svatební online galerii pro snadné rozesílání fotek mezi svatebčany. Doprava (pro blízké okolí Olomouce a Přerova) je zahrnuta v ceně. Předsvatební schůzka je samozřejmostí.

Dodání fotografií

Upravené hotové fotografie v elektronické podobě předávám přes online úložiště na váš e-mail. Prvních pár fotografií na ukázku získáte do 2 dnů, zbytek max. do 30 dnů od termínu svatby.
(Většinou odesílám celou svatbu během několika dní, pokud mi do toho nevleze nějaká mimořádnost – proto garance 30 dnů.)